Pro přihlášení do systému Moodle je využíváno uživatelské jméno a heslo do Novellu. Je to stejné jméno a heslo jako například do školního mailu.

 1. Přejděte na stránku s eLearningovým systémem pro vaši fakultu nebo jinou část univerzity:
 2. Vpravo nahoře klikněte na odkaz (Přihlásit se) a po výzvě zadejte své uživatelské jméno a heslo do CRO (https://cro.slu.cz), které je stejné jako do mailu nebo IS STAG.
 3. Po úspěšném přihlášení byste měli v pravém horním rohu vidět své jméno a příjmení.
 4. V levé části úvodní strany uvidíte seznam kurzů, do kterých jste zapsáni a odkaz na Všechny kurzy... Jestliže nejste zatím zapsáni do žádného z kurzů, objevuje se místo toho seznam kategorií kurzů.
 5. Zápis do oficiálních kurzů, které jsou vytvořeny k předmětům vedeným v systému STAG, je automatický.
  • Každý student a učitel, kerý je zapsán na předmět ve STAGu, má jej v rozvrhu, je také zároveň zapsán do příslušného kurzu v Moodle, je-li tento kurz pro daný předmět vytvořen.
  • V některých případech se pro určitý předmět kurzy vůbec nevytvářejí (tělocvik), nebo vyučující daného předmětu elektronický kurz vytvořit ani nepožaduje.
  • Pokud uživatel není zapsán v kurzu a měl by být, musí se obrátit na některého z administrátorů systému Moodle/elearning pro SU nejlépe prostřednictvím dotazu zaslaného na adresu: elearning(at)slu.cz, ve svém požadavku prosím specifikujte kurzy jejich zkratkou včetně zkratky pracoviště a akademického roku např. INM/BKNIE-2016/2017.
 6. V některých případech provedete zápis do kurzu vstoupením do něj a zadáním zápisového klíče.
  • Tento klíč by vám měla sdělit odpovědná osoba (tutor kurzu na první společné hodině, pověřená sekretářka, apod.).
  • Zápisový klíč do kurzu budete zadávat jenom jednou při prvním vstupu do něj.
  • Některé kurzy nevyžadují zadávání zápisového klíče, stačí se přihlásit do systému a vstoupit.
  • Některé kurzy nevyžadují ani přihlášení do systému, jsou určeny i pro hosty.Last modified: Thursday, 24 August 2017, 11:56 AM